Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00-17:00

FUE

FUE (Follicular Unit Extraction) to nowoczesna metoda przeszczepiania włosów, w której pojedyncze mieszki włosowe są usuwane z gęsto owłosionej części głowy i wszczepiane w miejsca przerzedzonych włosów. Metoda ta jest bardzo delikatna zarówno dla skóry, jak i mieszków włosowych i nie wymaga nacięć ani szwów, minimalizując ból i skracając czas rekonwalescencji. Dzięki trwałemu przeszczepieniu mieszków włosowych uzyskuje się trwałe i naturalne rezultaty. Metoda FUE jest zatem bardzo popularna ze względu na jej minimalnie inwazyjny charakter, szybką rekonwalescencję i trwałe rezultaty.

DHI

DHI (Direct Hair Implantation) to innowacyjna metoda transplantacji, która umożliwia precyzyjne i bardzo dokładne wszczepianie mieszków włosowych za pomocą specjalnego pióra (Choi Pen). Metoda ta minimalizuje potencjalne uszkodzenia skóry i mieszków włosowych oraz zapewnia bardzo naturalny wygląd włosów. Ponieważ nie są wymagane żadne nacięcia ani szwy, ból i ryzyko infekcji są znacznie niższe. Jednocześnie metoda DHI jest bardziej odpowiednia do transplantacji nowych mieszków włosowych pomiędzy istniejącymi włosami. Czas rekonwalescencji po zabiegu jest krótszy niż w przypadku innych metod nawet o 30%. DHI jest zalecane dla osób zainteresowanych dokładną i minimalnie inwazyjną metodą przeszczepu włosów z szybką rekonwalescencją i bardzo naturalnymi rezultatami.

Brak blizn

Nie pozostawia blizn ani trwałych śladów (np. ból lub brak wrażliwości).

Brak bólu

Minimalny ból po zabiegu (należy spodziewać się jedynie większej wrażliwości w pierwszym tygodniu po zabiegu).

Bardzo naturalne rezultaty

Bardzo naturalne rezultaty z możliwością powtórzenia zabiegu w celu osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów.

Czego można się spodziewać przed przeszczepem,
w jego trakcie i po nim

Pięć dni przed przeszczepem nie należy pić alkoholu ani palić papierosów. Do zabiegu ubierz się wygodnie i załóż koszulę na guziki, aby uniknąć niepotrzebnego kontaktu z przeszczepami w późniejszym czasie. Należy przyjść z pełnym żołądkiem i odpowiednio wypoczęty. Po przeszczepie będziesz potrzebować balsamu do ciała, który pomoże usunąć małe strupki podczas mycia włosów.

Opieka
po przeszczepie

Nasz pakiet obejmuje zabieg oraz opatrunek po zabiegu. Jak jednak należy pielęgnować skórę i nowo przeszczepione włosy w kolejnych dniach? Z przyjemnością Ci doradzimy!

Pierwsze trzy dni

Pacjent musi być bardzo ostrożny i nie powinien niepotrzebnie dotykać operowanych obszarów. Obszary te muszą pozostać w spoczynku, aby przeszczepione mieszki włosowe dobrze osadziły się w skórze i przyległy do niej. Badanie kontrolne odbywa się pierwszego dnia. Lekarz oceni stan przeszczepu, ponownie zabandażuje ranę i zaleci dalsze leczenie i pielęgnację.

Pierwszy tydzień po przeszczepie

Po miesiącu

Pierwsze 12 miesięcy

Dalsze przeszczepy

Transplantace vousů

Przeszczep brody

Niezawodna metoda FUE jest również stosowana do przeszczepu brody. Mieszki włosowe z tyłu głowy są przeszczepiane na policzki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie pozostawia blizn i nie wymaga zakładania szwów.

Transplantace obočí

Przeszczep brwi

Wśród przeszczepów włosów, przeszczep brwi wymaga największej uwagi i troski. Ważne jest, aby zapewnić pacjentowi naturalny i realistyczny efekt. W przypadku przeszczepu brwi eksperci kliniki stosują metodę FUE.

Transplantace vousů

Przeszczep włosów dla kobiet

W przypadku przeszczepu włosów u kobiet obowiązują te same warunki, co w przypadku mężczyzn. Nie ma się czego obawiać. Metoda FUE jest bezbolesna, odpowiednia dla każdego i nie pozostawia estetycznych defektów urody.
Warto spróbować!

Bezpłatna konsultacja wstępna

Zostaw tutaj swój numer telefonu. Oddzwonimy i ustalimy dogodny termin spotkania.

    Bądź z nami w kontakcie również w sieciach społecznościowych.