Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00-17:00
Klinika Aramedica

AraMedica

Chcielibyśmy przedstawić Ci naszą nową klinikę przeszczepu włosów w Stambule: AraMedica. Jesteśmy biurem podróży Aratravel z 12-letnim doświadczeniem w organizowaniu wysokiej jakości i bezpiecznych przeszczepów włosów w klinice Dr Serkan Aygin. W oparciu o tę wieloletnią współpracę zdecydowaliśmy się założyć własną klinikę, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze usługi, ale w jeszcze bardziej przystępnej cenie niż dotychczas. Sprawdź nowe ceny tutaj.

AraMedica oferuje nowoczesną i bardzo wysokiej jakości placówkę, doświadczonych ekspertów i najnowocześniejszą technologię przeszczepu włosów. Nasza klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i wykorzystuje najnowsze technologie i metody, aby przeszczep był jak najbardziej skuteczny i bezbolesny. Ponadto oferujemy kompletny pakiet obejmujący transport, zakwaterowanie i pomoc w Stambule. Nasza klinika znajduje się w pobliżu najsłynniejszych atrakcji turystycznych, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym miastem Stambuł i jednocześnie poprawić zdrowie swoich włosów, ponieważ w AraMedica zajmujemy się nie tylko przeszczepami włosów, ale także ich pielęgnacją. Z tego powodu oferujemy również szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów, które pomogą Ci zachować zdrowe i piękne włosy nawet po przeszczepie. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i zadowolenia naszych klientów, którzy nam zaufali i mogą teraz znów cieszyć się gęstymi i pięknymi włosami. Jeśli szukasz bardzo dobrego i bezpiecznego przeszczepu włosów, wybierz klinikę AraMedica – nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci odzyskać pewność siebie i piękne włosy.

Nasze doświadczenia i wyniki Aratravel Medical Tourism
Aramedica

0 %
wskaźnik sukcesu
0
lat doświadczenia w przeszczepach włosów
0
światowych konferencji
0
zadowolonych klientów

Najnowocześniejsze technologie

Klinika korzysta z urządzenia Trillix, dzięki któremu lekarz może pobrać mieszki włosowe bez ich uszkodzenia i następnie wszczepić je w miejsca ubytku, gdzie stopniowo odrastają. Dzięki niewielkiej średnicy urządzenie nie pozostawia blizn i minimalizuje utratę krwi.

Bezpłatna konsultacja wstępna

Zostaw tutaj swój numer telefonu. Oddzwonimy i ustalimy dogodny termin spotkania.

    Bądź z nami w kontakcie również w sieciach społecznościowych.